Gandai | iPhone 15 Ultra bus pristatytas su nauja matine apdaila, “clicky” mygtukais, C tipo USB ir be garso išjungimo jungiklio

Apple ir vėl užsimena, kad 2023 m. pagamins pirmąjį itin aukštos klasės “iPhone”, o šis tariamas naujasis 15 serijos flagmanas pasirodė kaip manekenas populiariame technologijų “YouTube” kanale. Jis gali būti šiek tiek siauresnis ir storesnis nei “14 Pro Max”, kurį jis turėtų pakeisti, taip pat jame gali būti įdiegti visi subtilūs, kaip kalbama, atnaujinimai, dėl kurių jis galėtų tapti svarbiausiu atnaujinimu per kelias kartas – išskyrus vieną.

Prognozuojama, kad 2023 m. “Apple” savo aukščiausios klasės “iPhone” pagaliau pasirinks “Ultra” žymą. Dabar, pasak populiaraus YouTuberio Lewiso Hilsenteggerio, tai ne vienintelė “Android” išmaniųjų telefonų tendencija, kuria ji vadovausis šiais metais su galbūt galutiniu 14 serijos įpėdiniu.

Laidos “Unbox Therapy” vedėjas teigia, kad jam į rankas pateko neveikiantis “iPhone 15 Ultra” modelis, kuris, matyt, šiemet bus sidabrinės (arba galbūt baltos) spalvos. Jo rėmelis, nors ir turėtų būti ilgai lauktas perėjimas prie titano, tačiau naujame vaizdo įraše jis matinis, o ne blizgus nerūdijantis plienas, kuris žymi aukščiausios klasės statusą artimiausiame realiame lyginamajame telefone “14 Pro Max”.

Pranešama, kad 15“Ultra” taip pat gali pasigirti nauja, labiau“sukibimo” stiklinio galinio skydelio apdaila, galbūt pagaliau imituojančia tai, ką tokie prekių ženklai kaip “OnePlus” daro jau kelias kartas. Kalbant apie tai, manekenas iš tiesų atrodė turintis C tipo USB jungtį – dabar dėl pranešimų apie Europos Sąjungos (ES) apribojimus gali būti neleidžiama naudotis MFi kabeliais, kaip buvo kalbama.

Šis naujas nutekėjimas taip pat išsklaido viltis, kad bus pereita prie “Taptic” mygtukų, kaip tai pastaruoju metu galėjo padaryti “Cirrus Logic” haptikos tiekėjas, nors pirmosios kartos “Action” mygtukas akivaizdžiai yra. Be to,“15 Ultra” viršuje buvo išmatuotas 76,66 milimetrų (mm) ilgis, palyginti su 77,68 mm “14 Pro Max”.

Šių 2 objektų aukštis taip pat buvo atitinkamai 8,37 mm ir 7,91 mm, taip leidžiantis manyti, kad nors“15 Ultra” tapo siauresnis už “14 Pro Max”, jis taip pat tapo šiek tiek storesnis. Kita vertus, liūdnai pagarsėjęs trigubos galinės kameros gūbrys šioje tariamoje naujoje kartoje galėjo šiek tiek susitraukti (~1,57 mm) – dėl to realiame gyvenime jis gali būti patogesnis kišenėje.

Galiausiai, gali būti, kad “iPhone 15” serijos flagmanas bus pristatytas su plonesniais ekrano rėmeliais – ir galbūt labai nežymiai mažesne “Dynamic Island” ekrano išpjova – nei jo pirmtakas. Nepaisant to, dar praeis keli mėnesiai, kol oficialaus “Apple” renginio metu bus patvirtinti arba paneigti visi šie gandai.